לשמור על התינוק מפני האור החזק של השמש

השמש החזקה שמציפה את מדינתנו ברוב ימות השנה מיטיבה עמנו כאשר אנו נחשפים אליה במידה, שכן השמש מסייעת לגופינו לייצר ויטמין D שחיוני עבורנו, אך כאשר החשיפה ממושכת יותר מדי היא עלולה להזיק.

כאשר מדובר על תינוקות בני חודש ומעלה, הגילאים בהם ניתן להתחיל לצאת איתם החוצה, חשוב להיזהר עוד יותר מקרינתה של השמש, הסיבה לכך היא שלתינוקות יש יכולת נמוכה יותר מאשר למבוגרים מבחינת התמודדות עם קרינת השמש ועורם ועיניהן רגישות ביותר, לכן, יש להימנע מחשיפתם לשמש ישירה ולהימצא עמם במקומות מוצלים ככל אשר ניתן.

איך יכולה השמש להזיק לעיניים?

בין הנזקים השונים ניתן לציין את מחלת העיניים שנקראת בשם: "הפטריגיום" שמובילה לעלייה של חלק מהלחמית לקרנית וגורמת לצילינדר ואדמומיות בעיניים. נוסף על כך, עלולה הקרינה לגרום לקטרקט וכוויות ברשתית ובקרנית. אצל תינוקות כאמור, העיניים רגישות עוד יותר מאשר אצל המבוגרים ולכן יש להישמר אפילו יותר.

איך להגן על התינוק וכיצד יכולים חלונות כהים לרכב לסייע?

באמצעות התקנת חלונות כהים לרכב ניתן להגן על העור ועל העיניים של התינוק. ציפוי חלונות הרכב יחסום את קרני השמש וימנע את הסנוור. נוסף על התקנת חלונות כהים נגד קרינה חשוב להקפיד על חבישת כובע לראשו של התינוק כאשר על הכובע להגן פניו ואוזניו. כמו כן, יש להקפיד על הביגוד שלרוב יכלול מעט יותר שכבות ממספר השכבות שאנו לובשים, להקפיד על שתיה מספקת ולמרוח על האזורים החשופים מעט קרם הגנה עם מקדם במספר 30 לפחות.

חברת סאן פילם דיזיין מתמחה בהתקנת חלונות כהים לרכב. התקנת החלונות היא חלק בלתי נפרד מאמצעי ההגנה החיוניים לשמירה על עורו ועיניו של התינוק. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל שירות מקצועי ואדיב.

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

רוצים לתאם כבר עכשיו פגישה?