ציפוי חלונות נגד שמש: פתרון לא שגרתי לקראת הקיץ

אין ספק שבעידן של היום מכונית ללא מזגן לא היתה עוברת את מבחן הצרכנים, אבל האם ידעתם שיש דרכים נוספות לקירור פנים המכונית שלכם – דרכים חסכוניות יותר? אחת מהן, תאמינו או לא, היא באמצעות ציפוי חלונות נגד שמש – מה שידוע יותר בכינויו השחרת חלונות

"חום יולי אוגוסט היה כבד מאוד" – אומר השיר המפורסם של שלמה ארצי, והוא צודק כמובן: נדמה כי בשנים האחרונות גלי החום בישראל ובעולם כולו רק הולכים והופכים לארוכים יותר וחמים יותר.

מבלי להיכנס לוויכוח הידוע על התחממות כדור הארץ, כל ישראלי יודע שרכב בלי מזגן לא היה עובר כיום את מבחן הצרכנים במדינתנו המזרח-תיכונית החמה. אבל למזגן יש גם חסרונות: הפעלתו משפיעה גם על צריכת הדלק, שהינו יקר, ובאופן כללי גורמת למנוע הרכב להתאמץ יותר.

אולם ישנן דרכים לצמצם, אם לא לבטל כליל, את השימוש במזגן הרכב, תוך יצירת אוויר נעים יותר וקריר יותר בתוך הרכב, גם בימי הקיץ החמים של ישראל.

אחת מהן, שאולי לא חשבתם עליה בתחילה, היא ציפוי חלונות נגד שמש, מה שידוע בכינויו גם השחרת חלונות.

מלבד השמירה על פרטיות הנעשה ברכב, יש גם יתרון חשוב של חסימת קרני השמש והחום הנלווה אליהן, אם מתקינים ציפוי חלונות נגד שמש ברכב הפרטי או המסחרי שלכם.

אפרופו שלמה ארצי, כמה זה עולה לנו?

בניגוד למה שמקובל לחשוב, לא מדובר בתענוג יקר מדי, השמור רק לעשירים. השחרת חלונות הפכה בשנים האחרונות לנפוצה מאוד בקרב בעלי רכבים פרטיים וגם רכבים מסחריים, בין היתר בזכות התחרות שהתפתחה בענף שהוזילה את מחירי התקנת ציפוי חלונות נגד שמש לכל סוגי הרכבים.

עוד אמונה רווחת שצריך לנפץ קשורה בעצם התקנת ציפוי חלונות נגד שמש לרכבים: אין צורך שחלונות מושחרים יגיעו מהמפעל המייצר את הרכב. על אף שרבים חושבים שחלונות מושחרים מגיעים אך ורק מהיצרן של הרכב – המציאות היא שניתן בתוך זמן עבודה קצר ויעיל להתקין ציפוי חלונות נגד שמש בכל סוג של רכב, מבלי לפגוע בשדה הראייה ובנראות של הרכב.

חברת "סאן פילם" מספקת ציפוי חלונות נגד שמש ללקוחות מכל רחבי ישראל – עבור כל סוגי הרכבים, כבר מספר שנים טובות. על טיב השירות של "סאן פילם" יעידו חוות הדעת של לקוחות החברה המרוצים.

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

רוצים לתאם כבר עכשיו פגישה?