איך יכולים החלונות הכהים לסייע במניעת נזקי השמש?

חשיפה ממושכת לשמש עלולה להזיק לנו מאוד. היום, ישנה מודעות רבה לנושא ולמרות זאת לא כולם נעזרים באמצעי ההגנה המתאימים ומקפידים להימנע משהייה ממושכת בחוץ. חשוב לציין כי חשיפה מבוקרת לשמש כן מסייעת לנו משום שהשמש מעודדת את הגוף לייצר ויטמין D שמעורב בתהליכי העיכול ומגדיל את יכולתו של הגוף לספוג סידן, אבץ, מגנזיום וחומרים חיוניים נוספים אך כפי שציינו – חשיפה מוגזמת עלולה לפגוע בנו ולהזיק לעור – לגרום לאדמומיות, פיגמנטציה, כוויות שמש, קמטים, נמשים וסרטן. חשוב לציין כי נזקי השמש מצטברים ולכן יש לשמור על הזהירות ולהגן על הגוף באופן מתמיד.

השחרת חלונות הרכב – דרך נוספת לשמור על המשפחה

נוסף על ההמלצות המוכרות והחשובות – לא לשהות בחוץ בשעות הצהריים החמות, להקפיד לחבוש כובע ולמרוח קרם הגנה ניתן ואף כדאי להשחיר את חלונות הרכב שכן אנו חשופים לשמש גם כשאנו יושבים במכונית.

חלונות כהים יפחיתו את מידת החשיפה של כל הנוסעים. כאשר מדובר על ילדים שחשופים לשמש יותר מהמבוגרים (פי 3) משום שהם נמצאים יותר שעות מחוץ לבית עלולה הקרינה המצטברת לגרום לנזקים קשים ועוד לא דיברנו על כאבי הראש, ההתייבשות והעייפות שמתלווים לחשיפה רבה לשמש.

החלונות הכהים של חברת SUNFILM – DESIGN פשוט עושים את העבודה!

החלונות הכהים שמספקת חברת SUNFILM – DESIGN מפחיתים את כמות הקרינה שחודרת לרכב ב-99.9%. החלונות הכהים עשויים מחומרים איכותיים ועמידים.

ציפוי חלונות איכותי של חברת SunFilm Design מודבק לרכב, לא גורם נזקים ומגן על הנוסעים ועל חלקי הרכב שנפגעים גם הם מהקרינה.

אם אתם מעוניינים לשמור על בטיחות בני המשפחה ועל מצבו של הרכב שלכם כך שהוא יאריך שנים ויראה במיטבו אתם מוזמנים לפנות אלינו ולבחור ציפוי חלונות שמתאים לכם, כל זאת בלי לפרק חלקים ברכב ובלי לפרק את החלונות. חלונות כהים יספקו הגנה מקרינת השמש ויעזרו לכם לשמור על יקיריכם ועל הרכוש שלכם.

אנו מבטיחים לכם שירות מקצועי ואמין.

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

רוצים לתאם כבר עכשיו פגישה?