מה הקשר בין חלונות כהים ושדרוג ערך כלי הרכב שלך?

עיצוב הוא היום חלק מכל תהליך , כמה אנחנו משקיעים בעיצוב העסק, החנות, המשרד והבית, ברוב המקרים ההשקעות גדולות כי יש לנו רצון ליצור חלל נעים ומראה חיצוני אסטטי שאומר עלינו משהו.

באותה במידה כלי הרכב שלנו שמשמש אותנו במהלך היום ומשרת אותנו בשגרה: בדרך לעבודה וממנה, בהסעת הילדים לבית הספר או לחוג, לקניות בסופר, לסידורים ומה לא?… בחגים, שבתות וחופשות אנו יוצאים לטייל עם המשפחה, נוסעים עם הילדים לבילוי בקולנוע וכו', הרכב הוא בעצם חלל שאנו נמצאים בו די הרבה זמן בכל יום.

שדרוג ושיפור מראה הרכב שלכם יגרום לשמירה על ערכו הכלכלי ואפילו להעלאת הערך הכלכלי שלו, אם שילוב של אלמנט עיצוב שגם תורם לרכב בעוד נושאים מעניין אתכם כדאי שתכירו את אופציה מאוד מקובלת ונפוצה, חלונות כהים לרכב.

נכון, השחרת חלונות לרכב היא השקעה כספית. אך חשוב לזכור כי ההחלטה להכהות את חלונות הרכב בצורה מקצועית תביא לערך גבוה יותר של הרכב לא רק בנראות שלו אלא בעוד פרמטרים שיהפכו את כלי הרכב שלכם ל"שווה" יותר ויקר יותר.

 

אם תעלו את ערך הרכב ע"י השחרת חלונות זה ישתלם לכם במכירה.

ככול שהזמן עובר מרגע הוצאת הרכב מסוכנות המכוניות ערכו רק יורד, זאת עובדה ידועה.

אך אם תקפידו לתחזק את הרכב שלכם כראוי, לבצע את הטיפולים בזמן ולתקן כל תקלה בלי לדחות תוכלו לדרוש מחיר קרוב יותר למחירון.

בנוסף לפעולות התחזוקה השוטפת יש עוד דברים שתוכלו לעשות כדי לשמר את ערך הרכב ואפילו להעלותו, אחת מפעולות אלה היא הכהיית חלונות הרכב בצורה מקצועית.

פעולת השחרת החלונות תתרום גם למראה אסטטי יותר וגם לבטיחות הנוסעים והגנה של 99.9 אחוז מנזקי קרינת השמש, חלונות כהים לרכב שומרים גם על פנים הרכב מנזקים, על הריפוד והפלסטיקה הפנימית ומכאן שבעתיד כשתרצו למכור את הרכב תוכלו לדרוש מחיר גבוה יחסית.

 

חלונות כהים לרכב חוסכים בדלק

אחד השיקולים המרכזיים לפני רכישת כלי רכב הוא חיסכון בדלק, זאת המגמה וככול שמחירי הדלק מתייקרים כך הנהגים מחפשים כלי רכב חסכוניים יותר בגלל ההוצאה ההולכת וטופחת.

שקעה בהשחרת חלונות לרכב תהפוך את המכונית שלכם לחסכונית הרבה יותר. איל השחרת חלונות מסייעת בחיסכון בצריכת הדלק? אנו חיים במדינה חמה שרוב הימים בשנה הם ימים שימשיים, השמש מחממת את הרכב מאוד ואז כשברצונכם להיכנס לרכב ולהתחיל בנסיעה אתם כמובן מפעילים את המזגן ופותחים את החלונות כדי לצנן כמה שיותר מהר את חלל הרכב. כשברכב מותקנים חלונות כהים תהליך חימום הרכב ע"י קרני השמש לוקח הרבה יותר זמן באופן משמעותי ולכן בכל הפעלת מזגן הרכב שורף הרבה פחות אנרגיה לקירור הרכב גם בתחילת הנסיעה וגם תוך כדי נסיעה ולכן הרכב צורך פחות דלק ביחס למצב שבו לא הותקנו חלונות כהים ברכב.

 

חלונות שחורים לרכב הופכים את הרכב לבריא יותר

כאמור, ציפוי חלונות איכותי לרכב יכול לסנן עד 99.9 אחוז מקרינת השמש ובכך למנוע נזקים הנובעים מקרינת השמש, הרגישים ביותר לקרינה הם ילדים ושמדובר בתינוקות הרגישות היא גדולה באופן מאוד משמעותי, גם אנחנו כבוגרים יכולים להנות מנסיעה בטוחה מקרינת UV מזיקה.

אם ברצונכם למכור את הרכב, חלונות שחורים המותקנים ברכב יהוו יתרון נוסף בו תוכלו להשתמש בזמן המכירה.
רצוי לשמור את הקבלה והחשבונית כולל הפרטים של המקום שביצע לכם את התקנת החלונות הכהים כדי שהקונה יוכל לאמת שאכן בוצעה התקנה איכותית עם חומרי גלם איכותיים העומדים בכל התקנים הנדרשים.

 

 

רוצים להתקדם לשלב הבא?

לתיאום ייעוץ בחינם להשחרה מקצועית של חלונות הרכב כנסו: https://www.sunfilmdesign.co.il
או צרו קשר ישיר עם גיא: 052-5234561

שתפו את המאמר:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

רוצים לתאם כבר עכשיו פגישה?